Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu i instalacji systemów zabezpieczeń

Intercontrol Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór regionalny i realizacja zleceń serwisowych, przeglądów oraz prac instalacyjnych w zakresie systemów CCTV, SWIN, SAP w obszarze wybranego regionu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. średniego w kierunku elektrycznym lub elektronicznym,

  • Wiedza w zakresie teletechniki, elektroniki i zagadnień sieciowych w tym doświadczenie w instalacjach systemów niskoprądowych CCTV, SWIN, SAP

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobre zorganizowanie i odpowiedzialność,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Uprawnienia elektryczne SEP E/D do 1 kV.

To oferujemy

  • Fajną pracę dla detalicznego rynku paliwowego wiodących koncernów

  • Dużą samodzielność

  • Zadaniowy tryb pracy jak na bohatera przystało

  • Stabilne zasady zatrudnienia na umowę o pracę

  • Bardzo korzystne warunki płacowe, w tym premie inwestycyjne

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach Akademii Wiedzy

  • Wszelkie narzędzia i wyposażenie pomiarowo montażowe

INTERCONTROL Polska Sp. z o.o. to wiodący integrator elektronicznych systemów zabezpieczeń zajmujący się projektowaniem, instalacją oraz serwisem systemów CCTV, SWIN, SAP, DSO na terenie całego kraju.

Jeżeli jesteś osobą ceniącą długoletnią współpracę w stabilnej firmie, masz znajomość techniczną w zakresie systemów zabezpieczeń, lubisz mobilną pracę już jesteś naszym bohaterem. Prześlij nam swoje CV.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV

W tytule podaj „Technik serwisu i instalacji”

Nie zapomnij o klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i f Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych RODO)."

Szczegóły na temat wykorzystywania i zabezpieczania danych osobowych, przysługujących uprawnień i warunków skorzystania z nich dostępne są do wglądu w siedzibie Administratora danych osobowych.

Dane kontaktowe Administratora danych osobowych: Intercontrol Polska Sp. z o.o., ul. Poleczki 82, 02-822 Warszawa, e-mail: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi nasze wymagania.