Logo Pracuj.pl

Technik serwisu i montażu

HATCHTECH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzór nad instalacjami inkubacyjnymi, hydraulika, elektryka, systemy wentylacyjne
  • Dokonywanie analizy Projektu – raportowanie
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy pracownikami i pracodawcą
  • Prowadzenie rejestru wykonanych prac
  • Praktyczna znajomość systemów automatyki i budowy maszyn
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie
  • Gotowość do częstych wyjazdów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Niekaralność
  • Chęć rozwoju osobistego
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i proponowaniu rozwiązań

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Gwarantujemy dobre zarobki i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w systemie 3/1 lub 5/2
  • Po umowie próbnej: telefon firmowy, laptop, odzież robocza, na wyposażeniu każdego pracownika
  • Praca w miłym i doświadczonym zespole z możliwością przyuczenia do wskazanych zadań i obowiązków
  • Transport i zakwaterowanie zawsze po stronie pracodawcy
  • Gwarantowane zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • System premiowy

HATCHTECH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

HatchTech Polska Sp. z o. o. poszukuje osób na stanowisko: Technik serwisu i montażu do projektów w różnych regionach świata.

Praca polega na montażu systemów inkubacyjnych wylęgu piskląt.

Technik serwisu i montażu, pomorskie