Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu i montażu

HATCHTECH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i nadzór nad instalacjami inkubacyjnymi, hydraulika, elektryka, systemy wentylacyjne

  • Dokonywanie analizy Projektu – raportowanie

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy pracownikami i pracodawcą

  • Prowadzenie rejestru wykonanych prac

  • Praktyczna znajomość systemów automatyki i budowy maszyn

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie

  • Gotowość do częstych wyjazdów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Niekaralność

  • Chęć rozwoju osobistego

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i proponowaniu rozwiązań

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Gwarantujemy dobre zarobki i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Praca w systemie 3/1 lub 5/2

  • Po umowie próbnej: telefon firmowy, laptop, odzież robocza, na wyposażeniu każdego pracownika

  • Praca w miłym i doświadczonym zespole z możliwością przyuczenia do wskazanych zadań i obowiązków

  • Transport i zakwaterowanie zawsze po stronie pracodawcy

  • Gwarantowane zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Stabilność zatrudnienia

  • System premiowy

HatchTech Polska Sp. z o. o. poszukuje osób na stanowisko: Technik serwisu i montażu do projektów w różnych regionach świata.

Praca polega na montażu systemów inkubacyjnych wylęgu piskląt.

Przewiń do profilu firmy