Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu iDream Apple Authorized Service Provider

EUROTEL S.A.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i profesjonalne serwisowanie sprzętu Apple

  • Obsługa serwisu, realizowanie napraw w oparciu o standardy Apple Authorized Service Provider

  • Praca samodzielna w wyznaczonym zakresie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w serwisowaniu komputerów (konfiguracja, wykrywanie i usuwanie problemów, profesjonalny montaż podzespołów)

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych z nastawieniem na zadowlenie klienta

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywność pracy

  • Płynna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Umiejętność racjonalnego działania pod presją czasu w trakcie naprawy urządzeń

  • Znajomość rynku nowoczesnych technologii (Apple)

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w systemie szkoleń

  • Dostęp do najnowszych technologii

EUROTEL S.A.

Wyobraź sobie, że pracujesz u lidera w branży nowych technologii, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Otrzymujesz najnowocześniejsze narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, a co najważniejsze nieustająco się rozwijasz. Każdego dnia spotykasz sympatycznych ludzi i robisz to, co Cię pasjonuje a po pracy korzystasz z atrakcyjnego pakietu socjalnego.

Prawda, że brzmi wspaniale?

To wszystko możesz mieć, rozpoczynając pracę w Eurotel.

W firmie która istnieje od 1996 roku, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, zajmuje się obsługą detaliczną sieci sprzedaży T-Mobile, PLAY, CANAL+ oraz prowadzi w najlepszych lokalizacjach salony iDream Apple Premium Reseller.

Poszukujemy osoby pogodnej, kreatywnej i godnej zaufania, której bliski jest świat technologii.

Stanowisko pracy, którego utworzenie związane jest z dynamicznym rozwojem firmy i potrzebą najwyższych standardów działania, może być Twoje!

Przewiń do profilu firmy