Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu (informatyka/automatyka/mechanika przemysłowa)

MADO Systemy Sp. z o.o.O firmie

  • Kartuska 462, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MADO Systemy Sp. z o.o.

Kartuska 462

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz wykonanie napraw,

  • Organizacja i wykonanie wdrożeń, uruchomień, legalizacji maszyn oraz oprogramowania,

  • Przygotowywanie ofert oraz sprzedaż kontraktów serwisowych,

  • Opracowanie i utrzymywanie dokumentów posprzedażowych,

  • Dbanie o jasną komunikację i dobre relacje w zespole oraz z klientem,

  • Praca wyjazdowa na terenie całej polski.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość procesów informatyki/automatyki przemysłowej,

  • Gotowość do wyjazdów,

  • Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Dobra organizacja własnej pracy (samodzielność) oraz kooperacji zespołu,

  • Zorientowanie na klienta.

Mile widziane

  • Doświadczenie.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Szkolenia międzynarodowe,

  • Pracę w zmotywowanym zespole i w bardzo dobrej atmosferze,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • Elastyczne formy zatrudnienia,

  • Premie i dodatki,

  • Prywatny pakiet medyczny,

  • Samochód służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

MADO Systemy – nasza siedziba główna zlokalizowana jest w Trójmieście, a naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z prawidłowym funkcjonowaniem procesów kontroli jakości procesu produkcyjnego. MADO Systemy jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań w zakresie optymalizacji linii technologicznych oraz doboru odpowiednich urządzeń do potrzeb sprawnego procesu kontroli jakości.

Przewiń do profilu firmy