Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu instalacji elektrycznych

BVB TECH sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BVB TECH sp. z o.o.: dostarczamy specjalistyczne usługi techniczne w zakresie instalacji: przeciwpożarowych, elektrycznych i klimatyzacyjnych.

JEŻELI CHCESZ:

  • Godnie zarabiać
  • Pracować w rzetelnie zarządzanej firmie
  • Rozwijać się zawodowo, poprzez szkolenia, kursy i pracę w doświadczonym zespole
  • Poznać najwyższe standardy świadczenia specjalistycznych usług technicznych
  • Pracować przy użyciu profesjonalnych narzędzi
  • Lubisz wyzwania i ciekawe zadania

Zakres obowiązków

  • konserwacja urządzeń i instalacji elektrycznych i przeciwpożarowych
  • usuwanie awarii i usterek
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów
  • instalacja nowych systemów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w obsłudze instalacji elektrycznych lub przeciwpożarowych
  • efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu, zaangażowanie
  • umiejętność budowania relacji z ludźmi
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach
  • klarowny i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • specjalistyczne szkolenia branżowe
  • przyjazną atmosferę pracy
  • plan rozwoju zawodowego
  • pracę od poniedziałku do piątku.

Ogłoszenie archiwalne