Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Inżynier Serwisu

LVD-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa LVD jest wiodącym producentem szerokiego asortymentu obrabiarek i oprogramowania do obróbki blach, w tym systemów cięcia laserowego, pras krawędziowych, wykrawarek, nożyc gilotynowych i systemów automatyzacji, zintegrowanych i obsługiwanych przez kompatybilne z Windows® oprogramowanie CADMAN®.

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie maszyn –prasy krawędziowe, lasery, wykrawarki
  • Szkolenia z obsługi oraz optymalizacja procesu
  • Przeglądy oraz naprawy układów automatyki i mechaniki maszyn
  • Wsparcie techniczne
  • Kontrola zabezpieczeń
  • Wsparcie w ramach organizacji targów branżowych i wystaw

W zakresie oferowanego stanowiska znajduje się gotowość do wyjazdu służbowego od poniedziałku do piątku.

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne w zakresie Elektrotechniki, Automatyzacji, Mechaniki lub Mechatroniki
  • Doświadczenie w dziedzinie obróbki plastycznej blach ( szczególnie techniki laserowej, wykrawania lub gięcia na prasach krawędziowych) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość komputera
  • Zaangażowanie, zorientowanie na wymagania klienta
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy
  • Systematyczne szkolenia oraz rozwój kariery zawodowej
  • Interesująca i zróżnicowana praca w połączeniu z odpowiedzialnością i niezależnością
  • Motywacja do działania
  • Silny zespół, gotowy do wsparcia.

Ogłoszenie archiwalne