Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Inżynier Serwisu

Griffin Group S.A. Defence sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka, przeglądy oraz naprawy sprzętu opto-elektronicznego

  • Pierwsza linia pomocy technicznej, bieżący kontakt z użytkownikami, monitorowanie stanu eksploatowanych urządzeń

  • Szkolenia wstępne i doskonalące dla użytkowników urządzeń optoelektronicznych

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej interwencji serwisowych i rejestrację oraz obsługę zdarzeń w systemie zgłoszeniowym,

  • Kontrola jakościowa i sprawdzanie produktów dostarczanych do klientów oraz zwracanych przez klientów do napraw,

  • Dbałość o terminowość i jakość świadczonych usług,

  • Wsparcie w ramach organizacji targów branżowych i wystaw

  • W zakresie oferowanego stanowiska znajduje się dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych / interwencji serwisowych do klientów na terenie całego kraju.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne w zakresie Elektrotechniki, Elektroniki

  • Umiejętność wykorzystywania, obsługi urządzeń diagnostyki sprzętu opto-elektronicznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z działem technicznym producentów urządzeń,

  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych,

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość systemu Windows, Microsoft Office,

  • Komunikatywność oraz otwartość na pracę zespołową.

  • Zaangażowanie, sumienność i rzetelność

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień w zakresie Optyki, Noktowizji i Termowizji a także zagadnień związanych z określaniem współrzędnych punktów, pomiarów kątów a także odległości za pomocą lasera będzie dodatkowym istotnym atutem.

To oferujemy

  • Systematyczne szkolenia oraz rozwój kariery zawodowej

  • Interesującą i zróżnicowaną pracę w połączeniu z odpowiedzialnością i niezależnością

  • Silny, gotowy do wsparcia zespół.

  • Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę