Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Inżynier Serwisu

Docufield Sp. z o.o. Sp. jawnaO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Docufield  – to polski lider technologii zarządzania przesyłką i dokumentem oraz systemów cyfrowego druku rolowego. Oferuje innowacyjne rozwiązania klasy premium usprawniające pracę biur oraz drukarni.

W związku z rozwojem działu serwisu

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków obejmował będzie w szczególności:

  • Diagnozowanie oraz naprawianie maszyn poligraficznych w zakresie mechaniki, automatyki i elektryki;
  • Kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientami firmy w języku polskim;
  • Kontakt telefoniczny i bezpośredni z producentem w języku angielskim;
  • Instalacje oraz naprawy urządzeń w lokalizacji klienta;
  • Realizację usług serwisowych samodzielnie, jak i w kilkuosobowym zespole serwisowym delegowanym do wykonania projektu u klienta;
  • Wykonywanie bieżących przeglądów technicznych oraz konserwacji urządzeń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia w zawodzie/ na kierunkach technicznych – mile widzialne z obszaru automatyki lub mechaniki precyzyjnej;
  • Zdolności manualnych oraz zmysłu technicznego;
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku serwisowym – wskazane doświadczenie w pracy w branży poligraficznej – istnieje możliwość przyuczenia;
  • Dyspozycyjności i elastyczności do realizacji powierzonych prac z uwagi na specyfikę wykonywania pracy w dziale serwisowym (wyjazdy służbowe, dyżury poza godzinami pracy);
  • Umiejętności prawidłowego czytania schematów technicznych w języku polskim oraz angielskim;
  • Umiejętności obsługi komputera oraz programów technicznych;
  • Samodzielności w działaniu;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Motywacji do podjęcia w pracy na długi okres czasu w strukturach firmy.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia unikalnych kompetencji w stabilnie rozwijającej się firmie;
  • Wdrożenie od 3-9 miesięcy pod okiem doświadczonych specjalistów z firmy i stopniowe przygotowanie do samodzielnej realizacji zadań;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dodatkowe wynagrodzenie za prace pełnione podczas dyżurów, uznaniowe premie półroczne;
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer, ubiór);
  • Pakiet medyczny LuxMed;
  • Pakiet sportowy Multisport;
  • Pracę w atmosferze partnerskiej współpracy.

Starannie weryfikujemy deklarowane kompetencje i historię zatrudnienia kandydatów.

Ogłoszenie archiwalne