Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu IT

MEGA.COM sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem komputerowym i systemami operacyjnymi

  • diagnozowanie usterek i naprawa sprzętu komputerowego (komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, monitory)

  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i oprogramowania, urządzeń komputerowych i biurowych

  • obsługa serwisowa klientów firmy

  • montaż i serwis sprzętu komputerowego (komputery, peryferia, oprogramowanie)

  • instalacja, serwis prostych sieci komputerowych

  • konserwacja sprzętu komputerowego

  • instalacja, serwis kas fiskalnych

  • instalacja, serwis terminali płatniczych

Nasze wymagania

  • umiejętności diagnozy awarii sprzętu komputerowego

  • umiejętność instalowania i konfigurowania systemów z rodziny Windows

  • umiejętność instalowania i konfigurowania oprogramowania

  • znajomość technologii sieciowych, protokołów i urządzeń: switch, router, umiejętność przygotowywania okablowania sieciowego

  • znajomość sieci bezprzewodowych i sprzętu z nimi związanego

  • komunikatywność, umiejętność jasnego formułowania problemów i rozwiązań w kontaktach z klientami

  • dyspozycyjność, umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów, chęć zdobywania nowych doświadczeń

  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdecydowanie, punktualność, silna motywacja do pracy, łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B (aktywne)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub B2B

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, zaangażowania i osiągnięć

MEGA.COM to firma założona w 1999r. Celem działania firmy jest dostarczanie sprawdzonych rozwiązań z zakresu szeroko rozumianej informatyki i teleinformatyki. W chwili obecnej w firmie zatrudnione są osoby posiadających odpowiednie doświadczenie informatyczne i handlowe.

Oferujemy kompleksowe wdrożenia rozwiązań informatycznych największych polskich producentów oprogramowania:

Enova ERP

Asseco WAPRO ERP

KAMSOFT – KS-APTEKA, KS-PPS, systemy dla sieci aptek.

Prowadzimy sprzedaż oraz serwis kas fiskalnych, serwisujemy terminale płatnicze.

Współpracujemy z największymi producentami sprzętu komputerowego oferując komputery, notebooki, akcesoria, materiały eksploatacyjne wprost od dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpłatne doradztwo.

Przewiń do profilu firmy