Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu IT

  • Wrocław, Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów w Europie. Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, Grupa AB z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej i produktów związanych z telefonią komórkową, rozwiązaniami cloud computing, AGD, zabawek oraz usług. Grupa AB to największa sieć dystrybucji w regionie CEE – firma posiada 16 500 partnerów handlowych, a w stałej ofercie spółki znajduje się 96 000 produktów 800 światowych marek.

    Już od 28 lat AB S.A. jest docenianym partnerem w biznesie, którego wyróżnia wysoka jakość współpracy z klientami, stabilna pozycja finansowa i wysoki poziom zarządzania przedsiębiorstwem. Silna pozycja na rynku jest stale potwierdzana licznymi certyfikatami i nagrodami. (www.ab.pl)

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice - Magnice)

    Główne zadania na stanowisku:

    • naprawa komputerów stacjonarnych,
    • testowanie podzespołów (karty graficzne, płyty główne, dyski SSD, Pamięci RAM).

    Poszukujemy osoby, która:

    • posiada min. 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
    • biegle obsługuje komputer,
    • jest komunikatywna, zaangażowana i nastawiona na współpracę,
    • umie pracować w zespole i pod presją czasu,
    • znajomość języka angielskiego będzie dla nas dodatkowym atutem :)

    Naszym Pracownikom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę i perspektywę długofalowej współpracy,
    • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • szeroki pakiet benefitów (m.in.: bezpłatny transport, kantyna pracownicza, dofinansowanie karty Multisport, program zakupów pracowniczych),
    • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem nazwy „Technik Serwisu ITza pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.