Oferta pracy

Technik serwisu

PRO PEOPLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Pro People to doświadczony i zaangażowany zespół specjalistów w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem. Obecnie dla naszego klienta międzynarodowego producenta wag i wagowych systemów zarządzania danymi, którego siedziba znajduje się w Finlandii a oddziały są zlokalizowane w Polsce, Szwecji, Niemczech, Czechach i na Słowacji poszukujemy kandydatów / kandydatki na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

montaż, naprawa oraz serwis gwarancyjny i okresowy wag przemysłowych oraz zabudowa i serwis automatyki urządzeń

Wymagania i doświadczenie:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub automatyki)
  • minimum 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem prac elektrycznych na obiektach przemysłowych
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • podstawowa obsługa programu AutoCAD (tworzenie prostych schematów elektrycznych)
  • dokładność i precyzyjność
  • umiejętność organizacji pracy własnej jak i współpracy w zespole
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Co gwarantujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
  • pracę w stabilnej firmie posiadającej pozycję lidera w swojej branży na rynku
  • duże wsparcie przy wdrożeniu na stanowisko pracy
  • samochód służbowy po okresie wdrożenia

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie cv poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne