Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

bk services Gmbh

4 5006 930 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako serwisant będziesz odwiedzał sklepy najlepszych marek na stałej trasie i wykonywał różne naprawy, głównie oświetlenia, ale także drobne prace malarskie i naprawcze. Ponadto będziesz przeprowadzać różne prace konserwacyjne i inspekcje.

Nasze wymagania

  • Ogólna sprawność manualna, najlepiej z ukończoną praktyką w zawodzie elektryka/inżyniera urządzeń grzewczych/sanitarnych.

  • Profesjonalizm i gotowość do pracy

  • Życzliwość i gotowość do pomocy

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku technicznym

  • Wysoki stopień umiejętności technicznych i manualnych

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do podróży

To oferujemy

  • Perspektywę długoterminowej kariery w wyjątkowej firmie

  • Wspaniała atmosfera pracy w zmotywowanym i odnoszącym sukcesy zespole

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony zgodnie z polskim prawem

  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Coroczne uroczystości/wydarzenia firmowe

  • Ekskluzywne zniżki dla pracowników

  • Premia zdrowotna: Możliwość uzyskania 5 dodatkowych dni urlopu rocznie

  • Kursy językowe (DE, EN, IT, ES, FR)

  • Stale rosnąca liczba materiałów do dalszego kształcenia (biblioteka BK)

  • Ubezpieczenie od niepełnosprawności

  • Kompleksowe świadczenia zdrowotne

  • Szkolenia firmowe prowadzone przez certyfikowanych instruktorów

  • Coroczne gromadzenie funduszy na projekty priorytetowe

  • Dzień Społeczny BK - impreza zespołowa mająca na celu zrobienie czegoś dobrego dla społeczności.

  • Czego jeszcze można się spodziewać?

  • Rozwój zawodowy i życie osobiste nie idą w parze? My widzimy to inaczej! Stań się częścią społeczności BK i zdobądź pracę z perspektywą, odpowiedzialnością, różnorodnymi zadaniami i wieloma korzyściami.

O nas

BK Group jest jedną z najbardziej znanych na rynku europejskim firm świadczących usługi i rozwiązania dla sektora handlu detalicznego. Działamy w całej Europie i opracowujemy i realizujemy całościowe, innowacyjne i wyrafinowane projekty budowlane, które wyznaczają standardy na rynku.

Najważniejsi są dla nas ludzie. Czy to klient, czy pracownik - wiemy jedno: dobrze wykonana praca nie jest dziełem przypadku. Dlatego jesteśmy społecznością, która łączy w sobie uznanie i zaangażowanie. Kierując się zasadami uczciwości, otwartości i bezpośredniości, tworzymy wyjątkowe środowisko dla rozwoju osobistego i ponadprzeciętnej wydajności. Dołącz do naszej społeczności i zrewolucjonizuj z nami przyszłość MŚP!