Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu Klimatyzacji

ENGIE SAR Sp. z o.o.O firmie

ENGIE SAR Sp. z o.o.

Zwoleńska 97

Wawer

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac serwisowych (konserwacja, przeglądy, naprawy, montaże) w zakresie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych na obiektach obsługiwanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (atutem będzie wykształcenie w kierunku technik chłodnictwa, technik elektryk, technik elektromechanik lub pokrewne),
  • Umiejętność pracy w grupie współpracowników,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność,
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia,
  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu na wyższe stanowisko lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżka rozwoju pracownika,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm),
  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych,
  • Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji),
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne

ENGIE SAR Spółka z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa w zakresie robót instalacji sanitarnych i elektrycznych jak również w kompleksowej obsłudze technicznej budynków ( m.in. serwerowni, szpitali, pomieszczeń czystych oraz innych obiektów wymagających utrzymania reżimowych warunków pracy infrastruktury technicznej).

Technik Serwisu Klimatyzacji, Zwoleńska 97, Wawer, Warszawa