Oferta pracy

Technik Serwisu Komputerowego

Action S.A.

  • Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola)

    Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy software środowisko Windows, macOS;

  • Wymiana podzespołów, naprawy Hardware;

  • Instalacja, konfiguracja sprzętu i oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie informatyczne lub elektroniczne;

  • Szeroka wiedza dotycząca systemów z rodziny Windows;

  • Umiejętność konfiguracji sieci lokalnych oraz urządzeń sieciowych;

  • Umiejętności z zakresu montażu komputerów stacjonarnych (montaż i wymiana komponentów);

  • Umiejętność diagnostyki oraz naprawy komputerów stacjonarnych;

  • Praktyczna znajomość różnorodnego oprogramowania komputerowego;

  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego;

  • Dokładność, sprawność manualna oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Dwa piątki w miesiącu wolne - wydłużony weekend;

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności;

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie;

  • Karta MultiSport, Siłownia, Sala do squash’a dla ceniących aktywność fizyczną i to wszystko na terenie firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • sala do Squasha

Etapy rekrutacji
1

1. Wysyłasz CV

2

My weryfikujemy i zapraszamy wybranych kandydatów

3

Zapraszamy na spotkanie, gdzie dowiadujesz się o przyjęciu

Action S.A.

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM W 2015 roku wg DISTREE EMEA zdobyliśmy nagrodę w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej Jesteśmy również znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej / IT), jest ponadto właścicielem marek Actina, ActiveJet, Actis oraz witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl

Przewiń do profilu firmy