Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Koordynator

PROMARK LIGHT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dostawca urządzeń, technologii i rozwiązań w zakresie znakowania i identyfikacji produktów poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • koordynacja i planowanie bieżącej pracy serwisu
  • monitoring i obsługa zleceń serwisowych
  • budowanie relacji z klientami
  • telefoniczna pomoc techniczna (helpdesk)
  • stacjonarny serwis urządzeń
  • obsługa serwisu stacjonarnego (przyjęcie dostaw, urządzeń na przeglądy itp.)
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • praktyczna znajomość mechaniki w zakresie budowy i napraw urządzeń mechanicznych
  • otwartość na przyswajanie nowych zagadnień
  • zmysł techniczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu auta

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza z zakresu elektroniki, mechatroniki, automatyki
  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne (o kierunkach: elektronicznym, mechatronicznym, elektrycznym, elektrotechnicznym, mechanicznym, informatycznym itp.)
  • umiejętność pracy w systemie Optima lub innym ERP
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych i elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju
  • bogaty pakiet socjalny

Ogłoszenie archiwalne