Oferta pracy

Technik Serwisu - kopiarki, drukarki

Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ogólnopolski dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie druku i kopiowania dokumentów oraz związanych z tym usług IT. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów biznesowych związanych z obiegiem dokumentów oraz redukcji kosztów z tym związanych. Współpracujemy z wiodącymi producentami urządzeń i aplikacji w branży takimi jak: KONICA MINOLTA, KYOCERA MITA, OLIVETTI, CANON, iTS i ECI Software Solutions. Poprzez sieć własnych oddziałów oraz partnerów biznesowych obsługujemy tysiące Klientów w całej Polsce.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa serwisowa kopiarek i drukarek wiodących marek na rynku
  • Instalacja urządzeń w środowisku sieciowym klienta w tym instalacja sterowników, konfiguracja funkcji skanowania oraz systemów monitorowania urządzeń
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, doradztwo w zakresie doboru parametrów urządzeń do planowanej eksploatacji
  • Obsługa systemu serwisowego firmy, rozliczanie własnych zleceń serwisowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Podstawowa wiedza z obszaru IT dotycząca instalacji urządzeń sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej, uczestnictwo w szkoleniach e-learningowych i stacjonarnych oraz zdawanie egzaminów certyfikacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Operatywność, umiejętność logicznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych - jako autoryzowany serwis wielu czołowych producentów stawiamy na wykształcenie kadry
  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność sprawnego poruszania się autem
  • Mile widziane doświadczenie w branży

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za wyniki
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w szkoleniach wewnętrznych oraz we współpracy z czołowymi producentami branżowymi
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy