Logo Pracuj.pl

Technik serwisu

Kospel Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Kospel Sp. z o.o.

Olchowa 1

Koszalin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Serwis i naprawa urządzeń w siedzibie firmy oraz sporadycznie w terenie u Klienta
  • Doradztwo techniczne odnośnie funkcjonowania, montażu i uruchomienia urządzeń (zapewniamy szkolenia)
  • Uaktualnianie serwisowych baz danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Odpowiedzialność oraz rzetelność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Motywacja i chęć rozwoju
  • Znajomość obsługi komputera i narzędzi diagnostycznych

Mile widziane

  • doświadczenie w serwisie pomp ciepła

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Dofinansowanie zajęć sportowych - karta MULTISPORT (opcje: Plus, Light, Kids)
  • Prywatna opieka medyczna - pakiety w LUXMED już od 1,00 pln za miesiąc
  • Dofinansowanie nauki języków obcych w 50%
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów w wysokości 50% lub 100%
  • Ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
  • ZFŚS i w jego obszarze - karty przedpłacone, dofinansowanie zakupu okularów
  • Pikniki rodzinne i sportowe
  • Paczki świąteczne
  • Program Poleceń Pracowniczych - poleć kandydata do pracy i zyskaj - 2500 brutto (za polecenie pracowników produkcji, monterów, elektromonterów, ślusarzy, magazynierów, pracowników gospodarczych)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia.

Technik serwisu, Olchowa 1, Koszalin