Oferta pracy

Technik serwisu

BardoMed Sp. z o. o.O firmie

BardoMed Sp. z o. o.

Pod Fortem 2F/lok. 6

Kraków

Firma BardoMed z siedzibą w Krakowie jest producentem i dystrybutorem sprzętu medycznego głównie dla fizykoterapii i rehabilitacji.

Obecnie poszukujemy dynamicznego kandydata na stanowisko:
TECHNIK SERWISU

Opis stanowiska:

  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu,
  • Serwis, montaż i instalacja urządzeń bezpośrednio u klienta,
  • Szkolenia klientów z obsługi , wsparcie oraz doradztwo techniczne,
  • Kompleksowa obsługa klienta związana z procesem naprawy sprzętu do rehabilitacji,
  • Prowadzenie raportów serwisowych, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • Zadania wynikające z aktualnej potrzeby działu.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe –mechatronika/elektronika,
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz sprzętem pomiarowym,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia elektryczne SEP G1 E do 1kV wraz z pomiarami,
  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń medycznych - mile widziane,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność ustalania priorytetów,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • Ciekawa praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • Rozwojowa i atrakcyjna branża – sprzęt medyczny,
  • Możliwość uczestnictwa w nowym projekcie produkcyjnym,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Chciałbyś do nas dołączyć? Prześlij CV w j. polskim na klikając w przycisk "aplikuj teraz". Skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

z dopiskiem w temacie: RPH, województwo, miasto zamieszkania

Zastrzegamy sobie, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy