Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

DKS sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie przyczyn i usuwanie awarii urządzeń przy pomocy dostępnych instrukcji, dokumentacji i narzędzi podczas wizyt u klientów

  • instalacja i konfiguracja nowych urządzeń u klienta

  • konserwacja i dbanie o odpowiedni stan techniczny zainstalowanych urządzeń (np. przeglądy, instruowanie użytkowników nt. zasad poprawnej obsługi i eksploatacji urządzeń)

  • bieżąca obsługa systemu serwisowego

  • współpraca z Biurem Obsługi Klienta oraz Działem Logistycznym

  • w zakresie ustalania terminarza oraz dostępności części i materiałów eksploatacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym w kierunku: elektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne

  • znajomość j. angielskiego (w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej)

  • zainteresowanie branżą i rozwiązywaniem problemów technicznych

  • nastawienie na naukę nowych rzeczy i zdobywanie umiejętności

  • dokładność, zaangażowanie i umiejętność organizacji własnej pracy

  • prawo jazdy kat B i gotowości do pracy w terenie

Mile widziane

  • dużym atutem będzie doświadczenie i wiedza z zakresu zasad działania, eksploatacji, instalacji i/lub naprawy urządzeń drukujących, produkcyjnych, wysokonakładowych lub doświadczenie w branży pokrewnej

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta

  • możliwość rozwoju w ramach struktur Serwisu

  • pracę w biurze w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek)

  • samochód służbowy z możliwością używania do celów prywatnych

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia)

  • baza wiedzy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pomoc doświadczonych specjalistów serwisu i wsparcia technicznego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

DKS sp. z o.o.

Wiodący dystrybutor na rynku dostawców urządzeń kopiująco – drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Przewiń do profilu firmy