Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTSO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji, napraw oraz przeglądów okresowych aparatury medycznej

  • Rozwiązywanie reklamacji

  • Opiekę i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Realizację zadań w systemie SAP

  • Serwis urządzeń peryferyjnych takich jak: komputery, UPS-y, drukarki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym lub podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: platforma MS Windows, Office 365

  • Dobra znajomość podstaw elektroniki, mikromechaniki, mikrohydrauliki

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy samodzielnej

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie z 30 letnim doświadczeniem w branży medycznej

  • Stały rozwój poprzez liczne szkolenia

  • Stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • Ciągły rozwój zawodowy oraz realną możliwość awansu

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazne środowisko pracy, wsparcie ze strony zgranego oraz zaangażowanego zespołu

  • Atrakcyjny pakiet socjalny; m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, kurs j.angielskiego, świadczenia urlopowe, bony Sodexo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTS

Jesteśmy szwajcarską firmą z przedstawicielstwem w Krakowie, działającą w branży medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Od ponad 30 lat firma DiaHem Diagnostic Products, lider na rynku immunologii transfuzjologicznej, podnosi jakość badań grup krwi u krwiodawców i pacjentów oferując produkty najwyższej jakości i nowe technologie.

Nasze działania zwiększają bezpieczeństwo leczenia krwią, która jest niezastąpionym lekiem w leczeniu wielu chorób przewlekłych i nagłych urazów. Ratujemy życie!

Jeżeli te sprawy są Ci bliskie, być może jest to praca dla Ciebie?!

Przewiń do profilu firmy