Oferta pracy

Technik Serwisu

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli Twoje zainteresowania związane są z IT?

  • Masz w tym obszarze doświadczenie lub chcesz je zdobyć?

  • Lubisz pomagać innym? Rozwiązywanie problemów sprawia Ci przyjemność?

  • Zapraszamy do naszego Zespołu Serwisu! Jesteśmy w 23 miastach w Polsce.

  • Renomowani Klienci, różnorodne zadania, wiele projektów …. nie ma czasu na nudę!

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • podstawowa znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego

  • podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej LAN/WiFi

  • znajomość systemów operacyjnych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych oraz systemów POS,

  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń drukujących,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • premia kwartalna do 30 % wynagrodzenia podstawowego i dodatkowopłatne dyżury

  • samochód służbowy;

  • opiekę medyczną;

  • szkolenia techniczne;

  • dostęp do wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów;

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy