Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

IT-HPS Sp. z o.o.O firmie

IT-HPS Sp. z o.o.

Ignacego Łukasiewicza 1

Kraków

Obszarem działalności firmy IT-HPS Sp. z o.o., jest:

  • projektowanie, budowa i serwis układów kogeneracyjnych w oparciu o silniki gazowe zasilane gazem ziemnym, biogazem lub gazem wysypiskowym,
  • projektowanie, budowa oraz serwis instalacji wodorowych,
  • dobór armatury wysokociśnieniowej oraz budowa dedykowanych układów automatyki i sterowania.

Praca na stanowisku Technik Serwisu w naszej firmie oferuje stałe podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie funkcjonowania technologii związanych z wysoko sprężonymi gazami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie oraz serwisowaniu gazowych instalacji kogeneracyjnych.

Stale poszerzamy swoją działalność w branży wodorowej. W przeszłości wykonywaliśmy projekty stacji wodorowych a w chwili obecnej jesteśmy w trakcie realizowania zlecenia na budowę stacji tankowania sprężonym wodorem. W najbliższym czasie będziemy realizować kolejne projekty wykonawcze w tym zakresie. Regularnie serwisujemy instalacje produkcji wodoru z procesu reformingu parowego.

W związku z tym, że obecnie w Polsce budują się jedne z pierwszych stacji tankowania wodorem, oferujemy zdobycie unikalnych doświadczeń.

Opis stanowiska:

  • instalacja, obsługa i serwis agregatów prądotwórczych w Polsce i za granicą,
  • montaż i serwis instalacji wodorowych,
  • prace warsztatowe na terenie zakładu (regeneracja urządzeń, wstępny montaż),
  • diagnostyka urządzeń, testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne lub inne zbliżone,
  • podstawy mechaniki - znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zamiłowanie do mechaniki i elektryki,
  • zaangażowanie, operatywność,
  • odpowiedzialność, solidność, samodzielność,
  • obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole,
  • pracę przy różnorodnych projektach w kraju i zagranicą,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy,
  • profesjonalne narzędzia pracy (wsparcie techniczne).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że IT-HPS Sp. z o.o., zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne