Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

MAPRO Polska S.A. O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • reagowanie na zgłoszenia serwisowe

  • wsparcie w rozwiązywaniu bieżących projektów i działań technicznych

  • optymalizacja procesów produkcyjnych

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych (B2B)

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru oraz obsługi maszyn

  • samodzielność w działaniach serwisowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)

  • teoretyczna oraz praktyczna znajomość mechaniki, elektryki, automatyki

  • zaangażowanie oraz chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy z zakresu budowy maszyn oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • sumienność, kreatywność, konsekwencja i efektywność w działaniach

  • innowacyjność oraz zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych)

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • doskonała organizacja pracy własnej

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pełnionych obowiązkach

  • wysoka sprawność fizyczna

  • prawo jazdy kat. B.

  • mile widziana praktyczna znajomość procesów technologicznych w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • kursy i szkolenia związane z pełnionymi obowiązkami

  • niezbędne do wykonywania zadań narzędzia pracy

  • zadaniowy system pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i pełnionych obowiązków

  • perspektywę a wręcz motywację do rozwoju zawodowego

MAPRO Polska S.A.

MAPRO Polska S.A.. – wyłączny dystrybutor wtryskarek Haitian oraz Zhafir na terenie Polski, działający w ramach grupy Mapro obejmującej swoim zasięgiem także Czechy i Słowację.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś przekonany, że spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany aplikowaniem na powyższe stanowisko prześlij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem w formacie .pdf klikając Aplikuj z dopiskiem w temacie: Technik Serwisu.