Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu

MAPRO Polska S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • reagowanie na zgłoszenia serwisowe
  • wsparcie w rozwiązywaniu bieżących projektów i działań technicznych
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych (B2B)
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru oraz obsługi maszyn
  • samodzielność w działaniach serwisowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • teoretyczna oraz praktyczna znajomość mechaniki, elektryki, automatyki
  • zaangażowanie oraz chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy z zakresu budowy maszyn oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • sumienność, kreatywność, konsekwencja i efektywność w działaniach
  • innowacyjność oraz zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych)
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pełnionych obowiązkach
  • wysoka sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziana praktyczna znajomość procesów technologicznych w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • kursy i szkolenia związane z pełnionymi obowiązkami
  • niezbędne do wykonywania zadań narzędzia pracy
  • zadaniowy system pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i pełnionych obowiązków
  • perspektywę a wręcz motywację do rozwoju zawodowego

MAPRO Polska S.A.

MAPRO Polska S.A.. – wyłączny dystrybutor wtryskarek Haitian oraz Zhafir na terenie Polski, działający w ramach grupy Mapro obejmującej swoim zasięgiem także Czechy i Słowację.

Jeżeli jesteś przekonany, że spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany aplikowaniem na powyższe stanowisko prześlij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem w formacie .pdf klikając Aplikuj z dopiskiem w temacie: Technik Serwisu.

Technik Serwisu, kujawsko-pomorskie