Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie uruchomień nowych maszyn.

  • Wykonywanie konserwacji, diagnostyki i napraw urządzeń.

  • Przeprowadzanie szkoleń operatorów.

  • Prowadzenie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość elektryki i automatyki maszyn CNC.

  • Uprawnienia elektryczne do 1kV.

  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dobrze zorganizowanym zespole.

  • Szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia u producentów włoskich.

  • Pakiet ubezpieczeń grupowych i prywatna opieka zdrowotna.

ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Firma ITA od 1996 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem włoskich maszyn dla producentów mebli oraz dla producentów drzwi i okien. Ponad 20 lat doświadczeń pozwoliło naszemu zespołowi doskonale poznać rynek i oczekiwania klientów. W ofercie firmy znajduje się kilkaset obrabiarek wiodących na świecie marek.

www.ita.pl

Przewiń do profilu firmy

siedziba firmy znajduje się: Krze Duże 57a, Radziejowice