Technik Serwisu

Electrum Solutions

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie instalacji fotowoltaicznych,

  • usuwanie bieżących usterek i awarii.

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średnie o profilu elektrycznym,

  • umiejętności związane z serwisowaniem urządzeń elektronicznych i elektrycznych,

  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w delegacji na powierzonym terenie,

  • odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy,

  • prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe związane z instalacjami lub serwisem urządzeń energetycznych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalność,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,

  • elastyczny czas pracy,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport, opieka medyczna).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Swoje CV i list motywacyjny prześlij w tytule wpisując „Technik Serwisu”.