Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

GEA Refrigeration Poland Sp. z o. o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji chłodniczych na obiektach klientów

  • usuwanie awarii

  • analizę pracy urządzeń i instalacji

  • przeglądy główne urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne lub elektrotechniczne (min. średnie / zawodowe)

  • znajomość zagadnień mechaniki i elektryki oraz automatyki przemysłowej

  • doświadczenie w naprawach urządzeń/ instalacji chłodniczych/elektrycznych lub w utrzymaniu ruchu

  • umiejętności komunikacyjne w relacji z klientem

  • prawo jazdy kat. B. i gotowość do częstych podróży służbowych

Mile widziane

  • wiedza z zakresu chłodnictwa

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • urozmaiconą, nierutynową pracę z nowoczesnymi technologiami i we współpracy z ludźmi

  • rozwój umiejętności dzięki pracy z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami chłodniczymi

  • dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport) oraz prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • samochód służbowy wyposażony w profesjonalne narzędzia – do użytku prywatnego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteś znudzony codzienną rutyną?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne pracując przy dużych instalacjach chłodniczych?

Dołącz do GEA!

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należy realizacja wszelkich prac serwisowych dla przemysłowych instalacji chłodniczych opartych o naturalne czynniki chłodnicze.

Powierzone zadania serwisowe są wykonywane u klientów, w zakładach przemysłowych m.in. przetwórstwa spożywczego.

Obszar pracy: Polska Północna

W razie pytań prosimy o kontakt: +48 609 090 872 (od 8:30 do 15:30)

GEA jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, napojów i innych procesów. Zatrudniamy około 18.000 pracowników w ponad 60 krajach na świecie. W 6 spółkach w Polsce pracuje ponad 300 osób.

W maju 2021 r., w Koszalinie - rozpoczęliśmy budowę Fabryki Przyszłości - będzie to najnowocześniejszy obiekt w całej grupie GEA. Chcesz uczestniczyć w tym niesamowicie ambitnym projekcie? Dołącz do nas

Przewiń do profilu firmy