Oferta pracy

Technik Serwisu

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o.

5 0005 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży bram szybkobieżnych poszukujemy Technika Serwisu!

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie montażów bram szybkobieżnych

  • weryfikacja stanu technicznego bram oraz naprawa usterek

  • raportowanie a prowadzenie dokumentacji o aktualnym stanie projektu

  • praca w granicach w Polski, jednak możliwe rzadkie wyjazdy do innych krajów

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane elektrotechniczne lub spokrewnione

  • praktyczna znajomość zagadnień z obszaru automatyki, mechaniki

  • umiejętność czytania schematów

  • wiedza i praktyka z zakresu ogólnobudowlanego

  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku albo w obsłudze urządzeń przemysłowych

  • umiejętność obsługi wózków widłowych a podnośników (posiadane uprawnień nie jest konieczne, Klient pomaga wyrobić)

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę oraz długofalową współpracę

  • atrakcyjną podstawę – 5000 – 5500 zł/brutto oraz benefity pieniężne w postaci premii rocznej/ kwartalnej

  • praca 8-16 od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny)

  • wsparcie w procesie wdrożenia na stanowisko oraz niezbędne szkolenia serwisowe

  • możliwość nabycia uprawnień SEP E1, D1, UDT: IWJO, IP

  • niezbędne narzędzia do efektywnej pracy (samochód, telefon, etc.)

  • ubezpieczenie zakładowe

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • możliwość uzyskania uprawnień

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy – sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Przewiń do profilu firmy