Logo Pracuj.pl

Technik serwisu

EXORIGO UPOS S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • naprawa sprzętu IT w placówkach handlowych
  • praca w terenie (w promieniu około 120 km od biura serwisowego)
  • po okresie wdrożenia Twoimi zadaniami mogą być: samodzielne przygotowanie sprzętu, zaplanowanie trasy, skompletowanie narzędzi niezbędnych do wykonania zlecenia
  • uzupełnianie wiedzy technicznej

Nasze wymagania

  • umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów technicznych, dociekliwości
  • podstawowej znajomości budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego
  • podstawowej znajomość infrastruktury sieciowej LAN/WiFi
  • znajomości systemów operacyjnych
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi (np. wkrętarka, wiertarka)
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie informatyczne/techniczne
  • doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych, systemów POS lub drukarek

To oferujemy

  • Pracę w🏆TOP 3 Firma IT dla branży retail - ITwiz Best 100, gdzie dużo się nauczysz i rozwiniesz, bo obsługujemy największych Graczy Rynkowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie płatne zawsze w terminie (do ostatniego dnia miesiąca)
  • premia kwartalna do 30 % wynagrodzenia podstawowego i dodatkowo płatne dyżury
  • samochód służbowy, którym możesz dojeżdżać do domu/pracy
  • Zespół który może na siebie liczyć nawet w tych podbramkowych sytuacjach
  • szkolenia techniczne oraz dostęp do wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Lubisz jeździć samochodem? Usuwanie usterek technicznych to Twoje hobby? Szukasz pracy w której spotkasz ciekawe wyzwania i nie będziesz się nudził?

To świetnie! Bo u nas:

- będziesz pracować w terenie, a w dodatku dostaniesz samochód służbowy, którym dojedziesz do domu po pracy

- zapłacimy Ci za realizację Twojego hobby 😉

- dzięki różnorodnym projektom u różnych klientów zapewnimy stałe podnoszenie Twoich umiejętności i kompetencji

- zapewnimy Ci dużą samodzielność, a jednocześnie solidną dawkę wsparcia

- codziennie zobaczysz efekty swojej pracy

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Technik serwisu, Łódź