Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

BENTE

5 00010 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • naprawy i konserwacje bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych

  • prace montażowe dla nowych urządzeń

  • dokumentacja wykonywanych prac w formie protokołów serwisowych

  • rozliczanie stanu mobilnego magazynu części zamiennych

  • dbałość o powierzone do użytkowania narzędzia i samochód serwisowy

  • doradztwo techniczne dla klientów

  • pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Jesteśmy otwarci zarówno na ludzi bez doświadczenia jak również na ekspertów w naszej branży.

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego

  • umiejętności czytania prostych schematów elektrycznych

  • posiadania prawa jazdy kat. B

  • uprawnienia w zakresie eksploatacji SEP do 1 kV

  • braku przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • zaangażowania i punktualności

  • umiejętności samodzielnego planowania pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość pracy w przyjaznej atmosferze rodzinnej firmy

  • szansę zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia

O nas

Jesteśmy pasjonatami i ekspertami w zakresie doboru, sprzedaży i serwisu bram przemysłowych.

Naszych klientów wyposażamy również w systemy przeładunkowe, drzwi i bramy przeciwpożarowe, bramy chłodnicze oraz elementy automatyki wjazdu. Realizujemy projekty w całej Polsce.

Świadczymy także kompleksowe usługi serwisu bram przemysłowych, systemów przeładunkowych i elementów automatyki wjazdu.

Jesteśmy firmą rodzinną. Cenimy długofalowe relacje z naszymi klientami oferując im najwyższej klasy wsparcie doradcze i techniczne bazujące na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy serwisantów.