Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu

BENTEO firmie

5 000–10 000
brutto / mies.
  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • naprawy i konserwacje bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych
  • prace montażowe dla nowych urządzeń
  • dokumentacja wykonywanych prac w formie protokołów serwisowych
  • rozliczanie stanu mobilnego magazynu części zamiennych
  • dbałość o powierzone do użytkowania narzędzia i samochód serwisowy
  • doradztwo techniczne dla klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Jesteśmy otwarci zarówno na ludzi bez doświadczenia jak również na ekspertów w naszej branży.
  • Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego
  • umiejętności czytania prostych schematów elektrycznych
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • uprawnienia w zakresie eksploatacji SEP do 1 kV
  • braku przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • zaangażowania i punktualności
  • umiejętności samodzielnego planowania pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy w przyjaznej atmosferze rodzinnej firmy
  • szansę zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia

O nas

Jesteśmy pasjonatami i ekspertami w zakresie doboru, sprzedaży i serwisu bram przemysłowych.

Naszych klientów wyposażamy również w systemy przeładunkowe, drzwi i bramy przeciwpożarowe, bramy chłodnicze oraz elementy automatyki wjazdu. Realizujemy projekty w całej Polsce.

Świadczymy także kompleksowe usługi serwisu bram przemysłowych, systemów przeładunkowych i elementów automatyki wjazdu.

Jesteśmy firmą rodzinną. Cenimy długofalowe relacje z naszymi klientami oferując im najwyższej klasy wsparcie doradcze i techniczne bazujące na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy serwisantów.

Technik Serwisu, Łódź