Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu

Pentapro Service Sp. z o.o. Sp. k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu

  • Tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechanika; elektryka)

  • Dobrze widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki elektryki i pneumatyki maszyn

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów pneumatycznych, elektrycznych będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników połączone z systemem premiowym

  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach i technologiach

  • Pracę w międzynarodowym środowisku wśród doświadczonych specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • premie

Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisową linii produkcyjnych wraz z zarządzaniem magazynem części zamiennych. Mamy doświadczenie w utrzymaniu ruchu zarówno linii w pełni zautomatyzowanych, jak i wymagających operatora. Serwisujemy maszyny, których działanie oparte jest na sterownikach PLC. Zajmujemy się tworzeniem nowych i modernizacją starych programów opartych na tych sterownikach wraz z opracowywaniem niezbędnej dokumentacji.

Przewiń do profilu firmy