Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

technik serwisu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych w Łodzi, Strykowie lub Sieradzu? Chciałbyś rozwijać się w firmie, która jest liderem w branży wózków widłowych? Zagadnienia związane z naprawą maszyn i pojazdów nie są Ci obce? Mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy.

    Nr ref.: 43655/10017
    Łódź
    zadania:
    • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta
    • praca mobilna
    oczekiwania:
    • mile widziane wykształcenie elektrotechniczne
    • doświadczenie w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
    • znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników
    • znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych
    • komunikatywności i otwartości na potrzeby klientów
    • prawo jazdy kat. B
    oferujemy:
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
    • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód służbowy, telefon, laptop)
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47