Ta oferta pracy jest nieaktualna od 620 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

technik serwisu - wózki widłowe

  • Łódź, Stryków, Sieradz, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do trzech lokalizacji: Łódź, Stryków i Sieradz na stanowisko:

    Nr ref.: 43655
    Praca stała
    Lokalizacja: Łódź, Stryków, Sieradz

    Zakres obowiązków:

    • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta
    • praca mobilna

    Oczekiwania:

    • wykształcenie elektrotechniczne
    • dwa lata doświadczenia w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
    • znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników
    • znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych
    • komunikatywności i otwartości na potrzeby klientów
    • prawo jazdy kat. B

    Oferta:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • praca z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży
    • bogaty pakiet socjalny
    • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (szkolenia, samochód, telefon, laptop)

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)