technik serwisu - wózki widłowe

Randstad Polska (Oddział Łódź)O firmie

  • Łódź, Stryków, Sieradz

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do trzech lokalizacji: Łódź, Stryków i Sieradz na stanowisko:

technik serwisu - wózki widłoweNumer ref.: 43655

Zakres obowiązków:

  • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta
  • praca mobilna

Oczekiwania:

  • wykształcenie elektrotechniczne
  • dwa lata doświadczenia w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
  • znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników
  • znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych
  • komunikatywności i otwartości na potrzeby klientów
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży
  • bogaty pakiet socjalny
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (szkolenia, samochód, telefon, laptop)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy