Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

BLT TECHNIK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BLT Technik – Certyfikowany Dystrybutor światowego producenta technologii dla przemysłu Parker Hannifin specjalizujący się w zakresie systemów uzdatniania sprężonych gazów, wytwarzania azotu ze sprężonego powietrza, procesach chłodzenia wody technologicznej, generatorów gazów laboratoryjnych poszukuje kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Pierwsza pomoc techniczna dla klientów
  • Przeprowadzanie usług pierwszego rozruchu
  • Naprawy i przeglądy okresowe urządzeń bezpośrednio u klienta
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Aktywna obsługa klientów i pozyskanie nowych w powierzonym rejonie
  • Uczestnictwo w spotkaniach i planowanie wizyt
  • Współpraca i wymiana doświadczeń wewnątrz firmy
  • Obszar działania: Polska Północno - Zachodnia

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki techniczne z zakresu elektrotechniki, mechaniki, chłodnictwa lub pokrewnych),
  • Doświadczenie zawodowe w mobilnym serwisie urządzeń
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Miele widziane uprawnienia SEP, Certy kat F-Gaz Personalny
  • Gotowość do pracy mobilnej (prawo jazdy kategorii B)
  • Znajomość podstaw angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną pracę wśród profesjonalistów
  • Rozwój zawodowy z dostępem do zaawansowanych technologii
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń w firmie (szkolenia zawodowe i specjalistyczne) oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność i wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

Ogłoszenie archiwalne