Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 01.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: mazowieckie, łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • Prace przy montażu instalacji i urządzeń chłodniczych
    • Przeprowadzanie uruchomień urządzeń
    • Wykonywanie prac serwisowych

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenia zawodowego w montażu urządzeń chłodniczych oraz instalacji wody lodowej
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Znajomość zasad działania automatyki sterującej
    • Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji
    • Dobrej organizacji pracy
    • Gotowość do częstych wyjazdów
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (dokumentacja techniczna w języku angielskim)
    • SEP do 1kV
    • Certyfikat F-GAZ
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Umowa o pracę
    • Premia w wysokości 2 wynagrodzeń rocznie (na podstawie wyznaczonych KPI)
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych projektów
    • Samochód (także do użytku prywatnego)
    • Opieka medyczna Luxmed
    • Multikafetria (70 pln miesięcznie)
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego 100 %
      w pierwszym roku pracy, 50 % kolejne lata
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)