Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu

KANITECH Michał Królik

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • uruchomienia nowych urządzeń,

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,

  • dobór części zamiennych,

  • diagnozowanie usterek,

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów,

  • wsparcie techniczne działu handlowego,

  • serwis u klientów na terenie Polski.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, mechaniki i pneumatyki,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość pakietu biurowego MS Office,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w młodym i przyjaznym zespole,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system premiowania zależny od wyników,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód, komputer, telefon),

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów,

  • wyjazdy i szkolenia zagraniczne.

Firma KANITECH to zespół inżynierów działających z pasją przy wszystkich realizowanych projektach. Udzielamy wsparcia naszym klientom na każdym etapie realizacji inwestycji od doradztwa i projektowania przez instalację po serwis oferowanych urządzeń.

Obecnie w ofercie posiadamy urządzenia takich firm jak Maguire, Vismec, Frigel, Tria, Cemas Elettra, ST-Blowmoulding i Wetec.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kanitech.pl

Przewiń do profilu firmy