Oferta pracy

Technik serwisu

Sescom S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac serwisowych w obiektach kluczowego klienta Spółki (wielkopowierzchniowa sieć handlowa),

  • Kontrole, sprawdzenia instalacji oraz prace przeglądowe wynikających z zakresu umowy z klientem,

  • Cotygodniowe wizyty w obiektach znajdujących się pod opieką Sescom,

  • Wykonywanie innych zlecanych prac w obiektach pod opieką Sescom.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (staż pracy przy obiektach wielkogabarytowych będzie dodatkowym atutem),

  • Duże zdolności techniczne, smykałki do pracy tzw. ‘złotej rączki’,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz ich identyfikacji,

  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne,

  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki oraz drobnych prac budowlanych (dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP grupa I, II i III oraz f-gazy),

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole,

  • Stabilne warunki współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dogodna lokalizacja biura - Gdańsk Wrzeszcz

Sescom S.A.

W Sescom na nowo definiujemy pojęcie Facility Management na rynku sieci handlowych. Według nas to stale ewoluujące rozwiązania zapewniające sprawność działania placówek, efektywność i konkurencyjność biznesu oraz wsparcie jego rozwoju.

Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom.

Jesteśmy odważni, dynamiczni i solidni. Mierzymy wysoko i niezmiennie osiągamy cele.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem,

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy,

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły,

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe,

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów.