Oferta pracy

Technik Serwisu

Mosca Direct Poland Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • instalacja oraz przeglądy okresowe maszyn na terenie Polski oraz sporadycznie w krajach sąsiadujących

  • diagnostyka oraz usuwanie awarii mechanicznych, elektrycznych oraz automatyki

  • sporządzenie raportów z prowadzonych prac

  • współpraca z Działem Technicznym Mosca GmbH w Niemczech

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Automatyka

  • minimum 2 lata doświadczenia w naprawie maszyn przemysłowych

  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi oraz rysunkami technicznymi

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego (w mowie i piśmie)

  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

  • obsługa komputera i pakietu Office

  • punktualność i dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • samochód służbowy do dyspozycji również poza godzinami pracy

  • pracę w terenie oraz w siedzibie firmy

  • laptop DELL

  • pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w branży

  • możliwość dokształcania i zdobywania nowych kompetencji w dziedzinie techniki

  • szkolenia w kraju i za granicą

  • prywatna opieka medyczna LuxMed (możliwość objęcia pakietem rodziny)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • wysokiej jakości ubrania służbowe

CV ze zdjęciem w języku polskim prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Mosca Direct Poland z siedzibą w Warszawie to spółka córka niemieckiej firmy MOSCA GmbH, światowego lidera rozwiązań w dziedzinie techniki wiązania i zabezpieczenia towaru w transporcie.

www.mosca.com

Przewiń do profilu firmy