Oferta pracy

Technik Serwisu (m/k)

CRYO-SCIENCE SP. Z O.O.

Logistyczna 4

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie oraz naprawa urządzeń kriogenicznych oraz medycznych

  • obsługa posprzedażowa klienta w zakresie napraw urządzeń; wymiana części i podzespołów; rozwiązywanie problemów technicznych (online oraz u klienta)

  • przygotowanie i wysyłka części zamiennych

  • obsługa helpdesk’a (Zendesk) i doraźna pomoc techniczna klientom

  • analiza czynności serwisowych i przygotowywanie raportów

  • szkolenia dystrybutorów w zakresie serwisowym

  • przygotowanie manuali serwisowych oraz dokumentacji technicznych

  • przeprowadzanie testów urządzeń pod względem funkcjonalnym

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie oraz oddziałami zagranicznymi (Dubaj, USA itd.)

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku serwisanta/ki - praca z klientami zagranicznymi będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego (B2/C1) (warunek konieczny)

  • wykształcenie techniczne (elektronika, budowa maszyn, chłodnictwo)

  • doświadczenie w elektronice / elektryce i znajomość rysunku technicznego

  • programowanie PLC i uprawnienia SEP 1kV będą mile widziane

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • gotowość do pracy zmianowej (warunek konieczny)

  • zaangażowanie, kreatywne myślenie, elastyczność

To oferujemy

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • pracę w młodej i dynamicznej organizacji, która jest liderem technologicznym w swojej branży

  • kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku, dbałości o przepływ informacji i nastawieniu na rozwiązywanie problemów

  • możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów,

  • możliwość rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

CRYO Science to firma technologiczna, wiodący innowator i producent luksusowych rozwiązań w obszarze krioterapii, jeden z liderów rynku.

Nasze siedziby zlokalizowane są we Polsce, w Stanach Zjednoczonych, w Australii i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, skąd obsługujemy klientów na całym świecie. Współpracujemy w międzynarodowych zespołach dostarczających wyjątkowe produkty i rozwiązania na rynki globalne.

Przewiń do profilu firmy