Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Serwisu

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 06.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Walowsky Kraków

    Firma jest obecna na rynku usług w zakresie przetwórstwa spożywczego, przede wszystkim mięsnego od 1990 roku. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w dostawie maszyn i urządzeń oraz dodatków funkcjonalnych dla przetwórstwa spożywczego.

    Region: małopolskie
    Opis stanowiska:
    • Serwis/ konserwacja urządzeń
    • Nadzór nad maszynami
    • Wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów
    • Kontrakt z klientami
    • Usuwanie awarii i usterek
    • Prowadzenie pokazów maszyn u klientów
    Wymagania:
    • Wykształcenie zawodowe / średnie techniczne / wyższe techniczne
    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
    • Znajomość w obsłudze technicznej (konserwacja, naprawy)
    • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, elastyczność, dyspozycyjność, samodzielność
    • Umiejętność realizacji pracy pod presją czasu
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego)
    • Czynne prawo jazdy – kat. B
    • Aktualne uprawnienia SEP
    Oferujemy:
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość samodzielnej realizacji ciekawych projektów
    • Szkolenia
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych efektów
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Walowsky Kraków z siedzibą w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.