Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik serwisu maszyn budowlanych

EWL S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Na potrzeby naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem najnowocześniejszych maszyn budowlanych, poszukujemy osoby na Stanowisko Technika Serwisu.

Tryb pracy: wyjazdy służbowe na całą Polskę.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów okresowych i gwarancyjnych w maszynach klienta i w sprzęcie własnym,

  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów,

  • usuwanie awarii i zdiagnozowanych problemów,

  • uruchamianie nowych maszyn u klienta,

  • prace montażowe i konserwacyjne na terenie bazy i u klienta.

Wymagania pracodawcy

  • optymalnie wiedza z zakresu hydrauliki siłowej i mechaniki ogólnej oraz budowy i zasad działania sprzętu i maszyn budowlanych,

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, lub przy podobnych maszynach,

  • chęć nauki, preferowane zdolności manualne i techniczne,

  • wykształcenie min zawodowe/średnie preferowane techniczne,

  • punktualność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowania,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

EWL S.A.

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków rozwijających się (Azja, Ameryka Południowa). Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich. Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy.

Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Przewiń do profilu firmy