Technik Serwisu Maszyn CNC

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spółka DMG MORI Polska jest częścią największej na świecie grupy produkującej obrabiarki sterowane numerycznie. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem wszystkich obrabiarek oferowanych pod marką DMG MORI.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK SERWISU MASZYN CNC
(PRACA W REJONIE ZAMIESZKANIA LUB GOTOWOŚĆ DO RELOKACJI)

Oczekiwania od kandydatów:

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze i naprawach maszyn CNC,
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu automatyki, pneumatyki, elektroniki i mechaniki,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • sumienność i rzetelność przy wykonywaniu powierzonych prac,
  • wysoka kultura osobista.

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie przyczyn awarii maszyn,
  • przeprowadzanie napraw, przeglądów i remontów maszyn CNC,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek naszej firmy,
  • praca mobilna.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie i międzynarodowym koncernie,
  • stabilną pracę w miłej atmosferze, w zespole zorientowanym na współpracę,
  • pracę w rejonie zamieszkania lub możliwość relokacji,
  • dostęp do najnowszych technologii i systemów stosowanych w przemyśle,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy),
  • prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się