Logo Pracuj.pl

Technik Serwisu (maszyny budowlane)

DTH Selection sp. z o.o.O firmie

8 000–10 000
brutto / mies.
  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent nowoczesnych maszyn budowlanych.

Lokalizacja: praca delegacyjna na terenie całej Polski (oddział firmy znajduje się w województwie dolnośląskim).

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw kolejowych maszyn budowlanych w zakresie elektroniki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki.
  • Ustawianie układów pomiarowych.
  • Wykonywanie przeglądów.
  • Opieka i doradztwo techniczne dla klientów.
  • Bieżące naprawy zgodnie ze standardem technicznym P&T.
  • Odbiór techniczny nowych maszyn.
  • Szkolenia techniczne dla pracowników klientów.
  • Ewidencja szkód powypadkowych.
  • Sporządzanie raportów w zakresie wykonanych prac u klienta i co tygodniowe raportowanie do centrali spółki.
  • Sporządzanie rozliczeń zakładowych środków pieniężnych i raportowanie rozliczeń zgodnie z harmonogramem do centrali spółki.
  • Prowadzenie ewidencji wykonanych prac u klientów, porozumień z klientami.
  • Ciągłe doskonalenie organizacji pracy.
  • Przestrzeganie instrukcji, procedur związanych z funkcjonowaniem z ISO 9001 oraz obowiązujących w firmie.
  • Wykonywanie innych czynności oraz poleceń służbowych wydawanych przez przełożonego.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość mechaniki, elektroniki, hydrauliki, pneumatyki stosowanej w maszynach i urządzeniach (najlepiej z branży maszyn budowlanych).
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie mobilnym maszyn budowlanych.
  • Mile widziane umiejętności sterowania opartego na RS, CAN, Ethernet.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej.
  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski.
  • Prawo jazdy kategoria B.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę (pierwsza umowa na okres 6 miesięcy).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
  • Samochód służbowy (Skoda Octavia/Superb) z możliwością wykorzystania w celach prywatnych.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Możliwość rozwoju w niszowym obszarze serwisowym.
  • Wdrożenie pod okiem doświadczonego serwisanta.

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

DTH Selection sp. z o.o.

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry inżynierskiej. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

Technik Serwisu (maszyny budowlane), wielkopolskie