Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu - Mechanik - Elektryk

"EMIPAK" sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 202

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż oraz obsługa serwisowa urządzeń dedykowanych do drukarni fleksograficznych

  • Prowadzenie szkoleń instruktażowych z obsługi systemów w drukarniach

  • Działania administracyjne: prowadzenie dokumentacji technicznej, raportów serwisowych

  • Praca w terenie

Podział czasu pracy
30%

Praca w biurze

30%

Jednodniowe wizyty u klientów

30%

Kilkudniowe wizyty u klientów

10%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: elektrotechnika, elektronika, automatyka i robotyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (cała Polska)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Mile widziane podstawy programowania sterowników PLC

  • Znajomość środowiska CoDeSys oraz uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

  • Chęć i motywacja do nauki

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji

  • Dążenie do rozwiązywania problemów, szukania rozwiązań

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, która od 20 lat reprezentuje w Polsce takie marki jak SOMA, BST eltromat, Ciemme i inne

  • Pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole z przyjazną atmosferą

  • Możliwość rozwoju poprzez współpracę z doświadczonymi w branży osobami oraz poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych

  • Umowę o pracę (kolejno na okres: 3 miesiące, 1 rok, czas nieokreślony)

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, środki ochrony osobistej, firmowe ubrania i inne

  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • sprzęt, narzędzia, środki ochrony

  • auto służbowe

Przewiń do profilu firmy