Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu Mobilnego

TELZAS Sp. z o.o. – producent i dostawca zasilania gwarantowanego

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prace serwisowe na wyznaczonym terenie Polski ( południowo-wschodnia Polska: woj. podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie)

  • Instalacja urządzeń zasilających.

  • Serwisowanie urządzeń zasilających i systemów nadzoru.

  • Udział w wizjach lokalnych.

  • Przygotowywanie dokumentacji z wykonanych prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne mile widziane.

  • Posiadanie uprawnień SEP min. do 1 KV – mile widziane.

  • Dyspozycyjność (praca mobilna na wyznaczonym obszarze).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Niekaralność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Program wdrożenie do pracy.

  • Możliwości rozwoju wśród doświadczonych specjalistów.

  • Szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenia produktowe.

  • Narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Telzas Sp. z o.o. wiodący w Polsce producent i dostawca inteligentnych rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego i monitoringu, wykorzystywanych w telekomunikacji i teleinformatyce, energetyce, kolei i przemyśle, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dane kontaktowe:

TELZAS Spółka z o.o., 78-400 Szczecinek, ul. Bugno 3,

tel. 94 37 297 09, 94 37 297 50

www.telzas.com