Oferta pracy

Technik Serwisu Mobilnego

Knorr-Bremse

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie czynności serwisowych urządzeń Knorr-Bremse w Polsce,

  • zbieranie i przygotowanie niezbędnych danych i zasobów technicznych potrzebnych do realizacji bieżących zadań,

  • wsparcie przy uruchomieniach urządzeń,

  • tworzenie raportów serwisowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w serwisie lub utrzymaniu ruchu,

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki i/lub mechaniki,

  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,

  • mile widziane uprawnienia SEP I i II grupy, F-gazy oraz uprawnienia do prac na wysokościach,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe),

  • dodatkowe premie i nagrody.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 29 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa ludzi na torach i drogach.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych zapraszamy do składania CV za pośrednictwem formularza kontaktowego.