Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Serwisu Mobilnego

KALITA PAWEŁ Tech-Ekspert PołudnieO firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Tech-Ekspert Południe to Firma, która od 2007 roku z sukcesem działa
w branży maszyn do robót drogowych i ziemnych.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw niezawodnego, bezpiecznego i wydajnego sprzętu światowych producentów maszyn wykorzystywanych w budownictwie, rolnictwie, przemyśle oraz przedsiębiorstwach komunalnych.
Od 2017 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem marki CASE Construction
i w związku z rozwojem w tym obszarze poszukujemy serwisanta mobilnego
do obsługi Klientów w województwie lubelskim.

Zakres obowiązków pracownika na stanowisku Technik Serwisu Mobilnego to:

  • obsługa serwisowa maszyn budowlanych w miejscu ich pracy w województwie lubelskim
  • bieżąca współpraca z centralą Firmy Tech-Ekspert Południe w Stalowej Woli w zakresie realizacji zadań serwisowych
  • dbałość o powierzone narzędzia pracy.

Wymagania stawiane Kandydatom obejmują:

  • wykształcenie techniczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • lojalność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego, prawo jazdy kat. C – mile widziane.

Kandydatom aplikującym na stanowisko Technik Serwisu Mobilnego oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie - uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • dobrą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.

Ogłoszenie archiwalne