Logo Pracuj.pl

Technik serwisu mobilnego (m/k)

STRABAG PFSO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu urządzeń; nadzorowanie i wykonywanie przeglądów napraw urządzeń i instalacji klimatyzacji oraz grzewczych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych w obiektach na obszarze województwa małopolskiego
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, zlecanie usuwania awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku; doświadczenie w przeglądach i naprawie instalacji klimatyzacji
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV,
  • certyfikat F-Gaz
  • prawo jazdy kat. B, mobilność
  • sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG PFS należy do koncernu STRABAG SE i oferuje kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Buduj swoją karierę z nami!

Technik serwisu mobilnego (m/k), Kraków